event firmowy w restauracji

Urządzanie eventu firmowego w restauracji – o czym warto pamiętać?

Event firmowy to wyjątkowa okazja, aby w gronie koleżanek i kolegów z pracy wspólnie uczcić wazę wydarzenie branżowe. Wyjścia integracyjne nie są codziennością, dlatego warto pomyśleć o odpowiednim przygotowaniu. Jak zorganizować dobry event firmowy w restauracji? Moderne Artisanal ma kilka podpowiedzi, jak urozmaicić tego rodzaju event.

Drinki i kuchnia molekularna

Kuchnia molekularna to doskonała propozycja na wieczór firmowy. Karta drinków i dań w Moderne Artisanal zawiera najlepsze, wyselekcjonowane przez wybitnych specjalistów pozycje. Nasze menu interaktywne zawiera elementy, które wprowadzą uczestników eventu firmowego w podstawy miksologii molekularnej. Oprócz tego umożliwia im współtworzenie posiłków, które następnie trafią na ich talerze. Całość może uzupełnić pokaz interaktywnych koktajli molekularnych, które mogą zmieniać barwy, znikać lub, dzięki zastosowaniu ciekłego azotu, uwalniać tajemniczą chmurę.

Efekt firmowy w restauracji – szwedzki stół i open bar

Eventy firmowe organizowane w Moderne Artisanal nie muszą przypominać uroczystych kolacji w restauracji. Dla grup, które wolą swobodnie przemieszczać się po naszym unikatowym wnętrzu, możemy zaproponować szwedzki stół. Dzięki takiemu rozwiązaniu goście będą mogli skosztować pełnej gamy smaków, za której selekcje odpowiadają nasi wybitni kucharze. Jednocześnie, zachowają możliwość swobodnego przemieszczania się po sali, co na pewno zwiększy liczbę interakcji między uczestnikami imprezy. Innym rozwiązaniem może być open bar na piwo, wino i koktajle. Goście będą mogli zamawiać ulubione drinki bezpośrednio przy barze, dzięki czemu będą mogli zasięgnąć rekomendacji u naszych barmanów. 

Dodatkowe opcje – fotograf oraz DJ

Staramy się, aby eventy firmowe organizowane w naszej restauracji były niepowtarzalne. Dlatego warto zadbać o ich odpowiednie udokumentowanie. Oferujemy wsparcie profesjonalnego fotografa, który wyposażony w odpowiedni sprzęt, zapisze w postaci fotografii lub wideorelacji wspomnienia z wydarzenia firmy. Oprócz tego, istnieje również możliwość zatrudnienia DJ’a, którego selekcja zapewni świetny podkład muzyczny przez cały czas trwania imprezy.

Ocena artykułu:

5/5
(16 głosów)

Czytaj również na mixolopedii

Kuchnia molekularna

Kuchnia molekularna, inaczej kuchnia kreatywna, to jedna z ważnych dziedzin gastronomii. Charakteryzuje się łączeniem kulinarii z procesami chemicznymi i fizycznymi, prowadzącymi do obróbki żywności.

Mocktail

Mocktaile coraz częściej pojawiają się w kartach ekskluzywnych barów – to doskonała opcja dla niepijących.

Miksologia

Miksologia sygnalizuje wyższą sztukę przyrządzania drinków alkoholowych – wyrafinowaną recepturę i dopracowany finisz.